Ons team




Sandra van Goethem, leerkracht groep 1-2                                       sandra.vangoethem@laurentiusschool.com
Lilian Hermans, leerkracht groep 1-2                                                 lilian.hermans@laurentiusschool.com
Milou Akkerman, leerkracht groep 3-4                                               milou.akkerman@laurentiusschool.com
Ellen van Wolferen, leerkracht groep 5-6                                           ellen.vanwolferen@laurentiusschool.com     
Sven Zinken, leerkracht groep 7-8                                                      sven.zinken@laurentiusschool.com
Anouschka Clappers leerkracht groep 7-8                                       anouschka.clappers@laurentiusschool.com
Moniek Heitink, conciërge                                                                   moniek.heitink@laurentiusschool.com
Carla Kool, intern begeleider                                                               carla.kool@laurentiusschool.com
Lotte Strous, directeur en leerkracht 5-6                                          directie@laurentiusschool.com