Ons team




Sandra van Goethem, leerkracht groep 1-2                                       sandra.vangoethem@laurentiusschool.com
Lilian Hermans, leerkracht groep 1-2                                                 lilian.hermans@laurentiusschool.com
Milou Akkerman, leerkracht groep 3-4                                               milou.akkerman@laurentiusschool.com
Ellen van Wolferen, leerkracht groep 5-6                                           ellen.vanwolferen@laurentiusschool.com 
Lotte Janssen, leerkracht groep 7-8                                                   lotte.janssen@laurentiusschool.com
Linda Kosman, leerkracht groep 7-8                                                   linda.kosman@laurentiusschool.com
(Linda werkt tijdelijk vanwege zwangerschapsverlof Lotte)
Anouschka Clappers leerkracht groep 7-8                                        anouschka.clappers@laurentiusschool.com
Moniek Heitink, concierge                                                                    moniek.heitink@laurentiusschool.com
Carla Kool, intern begeleider                                                                carla.kool@laurentiusschool.com
Lotte Schouten, directeur en leerkracht 5-6                                      directie@laurentiusschool.com